Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
01 Aralık 2019 - Pazar 16:40 Bu haber 673 kez okundu
 
‘Mahalleler sorunlarına çözüm bekliyor’
​Batman’da mahallelerin sorunlarını tespit etmek amacıyla saha çalışması yapan HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şerif Durmaz, çok sayıda mahallenin var olan sorunlarına çözüm beklediğini söyledi.
Gündem Haberi


​Batman’da mahallelerin sorunlarını tespit etmek amacıyla saha çalışması yapan HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şerif Durmaz, çok sayıda mahallenin var olan sorunlarına çözüm beklediğini söyledi. HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şerif Durmaz, düzenlediği basın açıklamasıyla ziyaret ettikleri mahallelerde tespit ettikleri sorunlara dikkat çekti. Saha çalışması yaptıkları GAP, Bahçelievler, Seyitler ve Ziya Gökalp mahallelerinde tespit ettikleri sorunları paylaşan Durmaz, halkın mağduriyetine sebep olan sorunların çözümü için yetkililere çağrıda bulundu. Birçok mahallede çalışma yaptıklarını anlatan Durmaz; "Halkımıza hizmet etmek, vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için girişimde bulunmak ve son dönemlerde artan yozlaşmalara karşı ölçüsünü aziz İslam’dan aldığımız fikir ve düşüncelerimizin topluma ulaşması adına uğraş vermek, önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Bizler halka hizmet ederek, Hakk'ın rızasına ulaşmayı amaçlıyoruz. Bu amaçlarla şu ana kadar merkeze bağlı birçok mahallede çalışmalar yaptık. Ziyaret ettiğimiz mahallelerde, muhtarlar ve vatandaşlarımızla bir araya geldik, sorun ve taleplerini dinledik. Birebir görüşmeler yaparak ve her mahalleye özel hazırlamış olduğumuz sorun tespit formunu muhtar ve mahalledeki vatandaşlara doldurtarak var olan sorunları tespit ettik ve bu sorunları gündeme getirip, ilgili kurumların adım atmasını sağladık. Gündeme getirdiğimiz bazı sorunların çözüme kavuşmuş olması, halkımız adına bizleri mutlu etmiştir. Çalışmalarımız kapsamında bu ay dört mahallemizi ziyaret ettik" dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ‘Mahalleler, sorunlarına, çözüm, bekliyor’,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Batman
Sıcak
Güncelleme: 11.07.2020
Bugün
18° - 38°
Pazar
18° - 39°
Pazartesi
18° - 38°
Batman

Güncelleme: 11.07.2020
İmsak
03:10
Sabah
04:55
Öğle
12:26
İkindi
16:18
Akşam
19:47
Yatsı
21:24
Arşiv Arama
Haber Yazılımı