Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
07 Mayıs 2019 - Salı 15:59 Bu haber 590 kez okundu
 
BATMAN YEŞİLLENECEK
Batman Belediyesi Eş Başkanları belediyenin hizmetleri arasında yeşil alanlar ile park yapımlarının önemli yer tutacağını belirterek, bu hizmetlerin bütün mahallelere kazandırılacağını açıkladı.
Yaşam Haberi


Yoğun çalışma mesaisinin ardından Batman-Diyarbakır çevre yolu üzerinde bulunan Park ve Bahçeler Müdürlüğünü ziyaret eden Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, kent genelinde yeşil alanlar ve parklarla ilgili birim amirleri ve teknik personelden bilgi aldı.

Batman’a yeşil alan kazandırılması ve park yapımı konusunda hassasiyetlerinin bulunduğunu ifade eden Eş Başkanlar Dr. Demir ve Korkmaz, özellikle parkı olmayan semtlere yeni parkların kazandırılması için yetkililere talimat verdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne yaptıkları ziyarette yetkililerden bilgi alan Eş Başkanlara bazı meclis üyeleri de eşlik etti.

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğünde, Batman kent merkezinde yapılan çalışmaların slayt eşliğinde gösterilmesinin ardından Eş Başkanlar, park alanı olarak tespit edilen yeni alanlarda bir an önce çalışmaların başlatılmasını istedi. Şehrin girişlerine de yeşil alanların kazandırılmasını isteyen Eş Başkanlar, Batman’da özellikle çocukların, yaşlıların ve hamilelerin rahatlıkla dinlenebileceği mekânların artırılmasının önemine vurgu yaptı. |

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BATMAN, YEŞİLLENECEK,
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Batman
Sıcak
Güncelleme: 13.08.2020
Bugün
16° - 39°
Cuma
19° - 39°
Cumartesi
19° - 38°
Batman

Güncelleme: 13.08.2020
İmsak
03:50
Sabah
05:21
Öğle
12:26
İkindi
16:12
Akşam
19:20
Yatsı
20:45
Arşiv Arama
Haber Yazılımı