Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
28 Nisan 2019 - Pazar 17:51 Bu haber 872 kez okundu
 
Batman Üniversitesi Rektörü Aydın Durmuş,'HEDEFLERİMİZ BÜYÜK'
2019 yılı Bahar şenlikleri ve Üniversitedeki gelişmelerle ilgili basın toplantısı düzenleyen Durmuş hedeflerimiz büyük dedi.
Yaşam Haberi


Batman Üniversitesi Merkez kampüsünde basınla biraraya gelen Durmuş ile Uluslararası Sağlık Derneği Batman Genel Başkanı  Osman Bağaç etkinlik hakkında bilgi verdi.

"Batman'ın tanıtıma ihtiyacı var"
Batman Üniversitesi Rektörü Aydın Durmuş, "Bölge  ve Ülke çapındaki tüm seminer ve toplantılarda kentin önemi ve tanıtımı ile ilgili bilgiler sunuyoruz ama ne acıdır ki Batman daha yeterince tanınmıyor. Tercih edilen bir Üniversite olabilmek için iyi bölümler açmamız gerek . Bunun için de şehrin dinamiklerine  görev düşüyor,  her  Batman'lı gibi bunun çabasını veriyoruz.  Kozluk Meslek Yüksek Okulunda 1000 öğrencimiz eğitim görüyor. Sason Meslek Yüksek Okulu Kampüsü, Hasankeyf'te Turizm ve Aşçılık Bölümü, Gercüş ve Beşiri ilçelerinizdeki projelerimizle çıtamızı yükselteceğiz. Hedefimizde Tıp Fakültesi  var, Sağlık ve Sanayi kenti olarak anılmak istiyoruz böylelikle dışarıdan öğrenci alabiliriz. Geçmişte çok acılar çeken Batman artık  Huzur kentidir" dedi.

Sezgin'i anma paneli
Uluslararası Sağlık Derneği Batman Genel Başkanı  Osman Bağaç, 2019 yılı bilim şenlikleri kapsamında 2 Mayıs perşembe günü Batman Üniversitesi Merkez Kampüsünde  düzenlenecek  olan Profesör Doktor Fuat Sezgin'in panelini çok önemsediklerini belirterek tüm Batman'lıları panelde görmek istiyoruz dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Batman, Üniversitesi, Rektörü, Aydın, Durmuş,'HEDEFLERİMİZ, BÜYÜK',
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Batman
Sıcak
Güncelleme: 07.08.2020
Bugün
18° - 40°
Cumartesi
19° - 41°
Pazar
19° - 41°
Batman

Güncelleme: 07.08.2020
İmsak
03:42
Sabah
05:16
Öğle
12:27
İkindi
16:15
Akşam
19:27
Yatsı
20:54
Arşiv Arama
Haber Yazılımı