Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
25 Kasım 2019 - Pazartesi 15:37 Bu haber 581 kez okundu
 
‘AK PARTİ HİÇBİR ZAMAN ESKİMEYECEK’
Beşiri parti binasında gerçekleşen toplantıya AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür ve partililer katıldı.
Gündem Haberi


Beşiri parti binasında gerçekleşen toplantıya AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür ve partililer katıldı. Milletvekili Özdemir, AkParti’nin 18 yıla yakın bir süredir tek başına iktidarda kaldığını belirterek, kendini Ak Partili olarak gören her ferdin  yapılan hizmetlerden ötürü alnı ak, başı dik,  bir şekilde her ortamda gururla ‘ben Ak Partiliyim’ diye haykırabildiğini söyledi. Özdemir; “Bizler bir ekibiz ve sayın Cumhurbaşkanımız bu ülkede başarılıysa sizlerde bu başarıya ortaksınız. Ak Partiye oy veren her seçmen yapılan hizmetlere de ortaktır.

Cumhurbaşkanımız önümüzdeki seçimlerde Batman’ın şaha kalkması  ve bölgede örnek bir il olması noktasında da bize tavsiyelerde bulundu’’ dedi. Ak Partililerin kendi içinde  teşkilat ahlakı ve disiplini gereği birlik ve beraberlik içerisinde olması ve safların sık tutulması gerektiğinin altını çizen İl Başkanı Akif Gür, şöyle konuştu: “Batmanımıza, halkımıza hizmet etme gaye ve amaçlarını ilke edinen, ikinci bir ajandası olmayan herkesi Ak Parti kadrolarında görev almak üzere partimiz saflarına katılmaya davet ediyorum. Ak Parti içinde çalışan, gayret gösteren, kendisini geliştiren herkese tüm kapıların sonuna kadar açık olduğunun bilinmesini isterim. Bunun için Ak Parti hiçbir zaman eskimeyecek, hiçbir zaman diriliğini, gücünü, enerjisini, icraat kabiliyetini inşallah hiçbir zaman kaybetmeyecektir.”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ‘AK, PARTİ, HİÇBİR, ZAMAN, ESKİMEYECEK’,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Batman
Sıcak
Güncelleme: 08.07.2020
Bugün
20° - 39°
Perşembe
18° - 40°
Cuma
18° - 38°
Batman

Güncelleme: 08.07.2020
İmsak
03:08
Sabah
04:54
Öğle
12:26
İkindi
16:18
Akşam
19:48
Yatsı
21:26
Arşiv Arama
Haber Yazılımı